• Gluten pszenny

  podwyższający glutenowość mąki oraz poprawiający i stabilizujący właściwości wypiekowe...

  Dowiedz się więcej
  Gluten pszenny
 • Doradztwo technologiczne

  Pomagamy poprawić istniejące receptury, wdrożyć nowe, lub dostarczyć recepty według ustalonych założeń…

  Dowiedz się więcej
  Doradztwo technologiczne
 • Nasze Magazyny

  Posiadamy bazę magazynową obsługującą obszar
  całej Polski…

  Wybierz najbliższy magazyn
  Nasze Magazyny

Słowo o Nas

AGROTRADE Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990 roku!

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem firmy Cargill na terenie Polski.

Dzięki współpracy z tym koncernem posiadamy w ofercie szeroki wachlarz surowców i dodatków przeznaczonych głównie dla przemysłu spożywczego: substancje słodzące, stabilizujące, wypełniające, zagęszczające, poprawiające właściwości finalne produktów naszych klientów. Główne oferowane przez nas surowce i dodatki to: skrobie natywne i modyfikowane, maltodekstryny i syropy glukozowe w proszku, dekstroza, trehaloza, poliole, gluten pszenny witalny, lecytyny sojowe i słonecznikowe, mąki i teksturaty sojowe, pektyny, alginiany, karageny oraz inne hydrokoloidy, a także ich mieszanki skierowane szczególnie do przemysłu mięsnego.

Wraz z rozwojem i ekspansją Cargilla stale poszerzamy listę oferowanych przez nas grup produktów.

W oparciu o współpracę z innymi producentami zagranicznymi, możemy oferować także mąki i grysy kukurydziane z przeznaczeniem do produkcji chrupek, pellet i snacków, jak również funkcjonalne produkty zbożowe: preżelowane mąki, otręby i zarodki; a także koncentraty białek mlecznych i serwatkowych, laktozę, permeat serwatkowy. 

Oferowane przez nas surowce wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu spożywczego.

Biuro naszej firmy znajduje się w Warszawie. Korzystamy z 3 magazynów: w Warszawie, Luboniu i Kątach Wrocławskich. Ze względu na takie rozmieszczenie miejsc magazynowych jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia naszych klientów z całej Polski.

Naszą dewizą jest profesjonalizm, dokładność i rzetelność, a także maksymalny wysiłek w celu zadowolenia i satysfakcji klienta. Jesteśmy lojalni i otwarci w stosunku do naszych dostawców oraz odbiorców, przez co możemy budować trwałą oraz długookresową współpracę opartą na obopólnym zaufaniu. Mamy na celu stałe zwiększanie różnorodności oferowanych przez nas towarów dla obecnych i nowych klientów, wyjście naprzeciw ich potrzebom, a także utrzymanie oraz stałe podwyższanie poziomu jakości oferowanego przez nas serwisu. Najważniejsza jest satysfakcja naszych partnerów.

Staramy się zwiększać różnorodność naszych towarów i usług i wychodzić naprzeciw potrzebom naszych stałych oraz nowych Klientów. Dlatego nieustannie podwyższamy poziom naszego serwisu wierząc, że satysfakcja i zadowolenie naszych wspólników to priorytet.

Aktualności